Promocje

 • Kurtyny Ferono z atrakcyjnymi prezentami
  06.03.2017

  Kurtyny Ferono z atrakcyjnymi prezentami

  Tylko do końca marca 2017 nagradzamy zakup kurtyn powietrza FERONO z nagrzewnicą wodną. Wystarczy, że zamówisz jeden z trzech objętych promocją modeli, aby odebrać atrakcyjny prezent.

  Ta wiadomość zawiera dodatkowe informacje dla zalogowanych, autoryzowanych kontrahentów.

 • Zwiększasz obroty, odbierasz nagrody
  01.03.2017

  Zwiększasz obroty, odbierasz nagrody

  W marcu nagradzamy Wasze zakupy urządzeń sygnowanych logo LG. W ramach promocji w zależności o wartości Waszych zakupów możecie otrzymać profesjonalne narzędzia marki MAKITA.

  Tylko od Was zależy, jakie narzędzia trafią w Wasze ręce. Regulamin promocji dostępny u doradców handlowych i dla zalogowanych klientów.

  Ta wiadomość zawiera dodatkowe informacje dla zalogowanych, autoryzowanych kontrahentów.

 • Świętujemy dzień kobiet
  01.03.2017

  Świętujemy dzień kobiet

  Od 1 do 8 marca 2017 premiujemy zakup klimatyzatorów Rotenso MUNA. Za zakup kompletu MUNA otrzymają Państwo kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie internetowym iPerfumy.pl.

 • Ecodan - Jakość premium w atrakcyjnej cenie
  22.02.2017

  Ecodan - Jakość premium w atrakcyjnej cenie

  Zapraszamy do skorzystania z promocji pomp ciepła Mitsubishi Electric – ECODAN.

  Promocja trwa w dniach: 20 lutego - 30 kwietnia 2017 r.

  W czasie jej trwania przy zakupie zestawów pomp ciepła Zubadan Inverter i Power Inverter otrzymają Państwo, w zależności od zakupionych zestawów, dodatkowy rabat na zakup urządzenia wewnętrznego: 25% lub 10%. Szczegóły promocji znajdą Państwo w załączonej ulotce.

  Więcej informacji o urządzeniach i zasadach akcji mogą Państwo uzyskać u przedstawicieli Mitsubishi Electric z Państwa regionów.

  Przysługujący rabat zależy od modelu urządzenia. Wszystkie modele objęte promocją wymienione są w Regulaminie promocji zamieszczonym w załączniku.

 • Więcej kupujesz, więcej zyskujesz
  01.02.2017

  Więcej kupujesz, więcej zyskujesz

  Promocją WIĘCEJ KUPUJESZ, WIĘCEJ ZYSKUJESZ objęte są komplety klimatyzatorów SOLE (jednostka wewnętrzna i jednostka zewnętrzna).

  Jeśli zdecydujesz się na zakup jednej lub dwóch jednostek to do Twojego rabatu instalatorskiego zostanie naliczony dodatkowy rabat 3%. Zakup od trzech do czterech jednostek jest premiowany dodatkowym 5% rabatem. Najwięcej zyskujesz kupując co najmniej 5 klimatyzatorów SOLE. Twój dodatkowy rabat sięgnie wtedy aż 8%.

  Klimatyzator Rotenso Sole został wyposażony w Super Jonizator iAIR, który eliminuje z powietrza wszelkie niebezpieczne dla zdrowia mikroorganizmy: wirusy, bakterie, roztocza oraz alergeny. Urządzenie zostało wyposażone w dodatkowy filtr antybakteryjny HEPA iAIR. Dzięki podwójnej funkcji oczyszczania z powietrza eliminowanych jest blisko 99% kurzu i bakterii. Unikalna konstrukcja wentylatora i silnika oferuje komfort cichej pracy. Dodatkowy czujnik temperatury Smart Follow pozwala precyzyjnie sterować strumień odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu. Za pomocą przyjaznej aplikacji na urządzenia mobilne, wykorzystując opcjonalny modem smart WiFi, możemy sterować klimatyzatorem z każdego miejsca w domu.

  Dodatkowy rabat naliczany jest od ceny instalatorskiej. promocją objęte są komplety 2,6kW; 3,5kW; 5,2kW; 6,4kW.

  Zobacz klimatyzatory Rotenso Sole na Strefie Instalatora.