Promocje

 • Klimatyzatory LG w pakiecie taniej
  18.04.2017

  Klimatyzatory LG w pakiecie taniej

  Kup 10 kompletów LG P12EN, a jeden komplet otrzymasz GRATIS.

  Klimatyzator pokojowy LG P12EN wyposażony został w funkcję 2-kierunkowego auto swing, dzięki której klimatyzator efektywnie rozprowadza powietrze w całym pomieszczeniu, natomiast funkcja „mocne ogrzewanie” zapewnia ochronę przed chłodnym powietrzem wydmuchiwanym przez klimatyzator na początku pracy.

  Ogromną zaletą klimatyzatora ściennego P12EN jest funkcja aktywnego zużycia energii, która umożliwia użytkownikowi dostosowanie poziomu pobieranej energii, dopasowując niezbędną wydajność chłodzenia, jednocześnie zmniejszając zużycie energii elektrycznej. Istnieje również możliwość obniżenia wysokości maksymalnych obrotów jednostki zewnętrznej, a co za tym idzie zużycia energii elektrycznej poprzez zastosowania przycisku 'Energy control".

  Ponadto LG Standard Plus P12EN posiada innowacyjny wyświetlacz zużycia energii, dzięki któremu istnieje możliwość dokonania korekt w ustawieniu klimatyzatora w celu stałej kontroli kosztów wynikających z użytkowania urządzenia.

  Superatrakcyjna cena na klimatyzatory LG P12EN obowiązuje tylko do końca kwietnia 2017.

 • Kurtyny Ferono z atrakcyjnymi prezentami
  06.03.2017

  Kurtyny Ferono z atrakcyjnymi prezentami

  Tylko do końca marca 2017 nagradzamy zakup kurtyn powietrza FERONO z nagrzewnicą wodną. Wystarczy, że zamówisz jeden z trzech objętych promocją modeli, aby odebrać atrakcyjny prezent.

  Ta wiadomość zawiera dodatkowe informacje dla zalogowanych, autoryzowanych kontrahentów.

 • Zwiększasz obroty, odbierasz nagrody
  01.03.2017

  Zwiększasz obroty, odbierasz nagrody

  W marcu nagradzamy Wasze zakupy urządzeń sygnowanych logo LG. W ramach promocji w zależności o wartości Waszych zakupów możecie otrzymać profesjonalne narzędzia marki MAKITA.

  Tylko od Was zależy, jakie narzędzia trafią w Wasze ręce. Regulamin promocji dostępny u doradców handlowych i dla zalogowanych klientów.

  Ta wiadomość zawiera dodatkowe informacje dla zalogowanych, autoryzowanych kontrahentów.

 • Świętujemy dzień kobiet
  01.03.2017

  Świętujemy dzień kobiet

  Od 1 do 8 marca 2017 premiujemy zakup klimatyzatorów Rotenso MUNA. Za zakup kompletu MUNA otrzymają Państwo kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie internetowym iPerfumy.pl.

 • Ecodan - Jakość premium w atrakcyjnej cenie
  22.02.2017

  Ecodan - Jakość premium w atrakcyjnej cenie

  Zapraszamy do skorzystania z promocji pomp ciepła Mitsubishi Electric – ECODAN.

  Promocja trwa w dniach: 20 lutego - 30 kwietnia 2017 r.

  W czasie jej trwania przy zakupie zestawów pomp ciepła Zubadan Inverter i Power Inverter otrzymają Państwo, w zależności od zakupionych zestawów, dodatkowy rabat na zakup urządzenia wewnętrznego: 25% lub 10%. Szczegóły promocji znajdą Państwo w załączonej ulotce.

  Więcej informacji o urządzeniach i zasadach akcji mogą Państwo uzyskać u przedstawicieli Mitsubishi Electric z Państwa regionów.

  Przysługujący rabat zależy od modelu urządzenia. Wszystkie modele objęte promocją wymienione są w Regulaminie promocji zamieszczonym w załączniku.