Kontakt

THERMOSILESIA
40-203 Katowice
al. Roździeńskiego 188b
Polska

email info@thermosilesia.pl
telefon +48 32 285 57 11
telefon / fax +48 32 285 10 39
pon. — pt. 8:00 — 16:00
NIP 6411902747
REGON 276810021
GIOŚ E0014014W
EORI PL641190274700000
VIES (VAT EU) PL6411902747
Konta bankowe

Dział handlowy

Marcin Tobiszowski

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

marcin@thermosilesia.pl

530 560 007

Opiekun województw: opolskie, śląskie

inż. Klaudia Niedźwiedź

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

niedzwiedz@thermosilesia.pl

885 224 104

Opiekun województw: śląskie

Anna Gulba

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

gulba@thermosilesia.pl

885 224 103

Opiekun województw: wielkopolskie

mgr Katarzyna Gorządek

Specjalista ds. Sprzedaży

kasia@thermosilesia.pl

502 595 195

Opiekun województw: pomorskie, warmińsko - mazurskie, kujawsko - pomorskie

Jakub Jelonek

Specjalista ds. Sprzedaży

jelonek@thermosilesia.pl

795 916 000

Opiekun województw: dolnośląskie

Marek Tobór

Specjalista ds. Sprzedaży

tobor@thermosilesia.pl

791 660 070

Opiekun województw: małopolskie

mgr inż. Elżbieta Sraga

Specjalista ds. Sprzedaży

sraga@thermosilesia.pl

533 609 003

Opiekun województw: zachodnipomorskie, lubuskie, lubelskie

mgr Mateusz Kuliński

Specjalista ds. Sprzedaży

kulinski@thermosilesia.pl

733 123 517

Opiekun województw: łódzkie, podkarpackie, podlaskie

Bożena Broncel

Specjalista ds. Sprzedaży

broncel@thermosilesia.pl

535 880 004

Opiekun województw: mazowieckie, świętokrzyskie

inż. Adam Jokel

Kierownik Działu Handlowego

jokel@thermosilesia.pl

512 577 980

Dział systemów klimatyzacyjnych

mgr Paweł Krok

Specjalista ds. Systemów Klimatyzacyjnych

krok@thermosilesia.pl

733 123 520

mgr inż. Wojciech Kluz

Specjalista ds. Systemów Klimatyzacyjnych

kluz@thermosilesia.pl

733 123 583

mgr inż. Albert Rola

Specjalista ds. Systemów Klimatyzacyjnych

rola@thermosilesia.pl

575 115 220

mgr inż. Sylwester Stafiej

Kierownik Działu Systemów Klimatyzacyjnych

stafiej@thermosilesia.pl

790 725 005

Dział serwisu

Karol Kulig

Specjalista ds. Techniczno-Handlowych

kulig@thermosilesia.pl

739 005 119

mgr Mirosław Cichy

Zastępca Kierownika Działu Technicznego

cichy@thermosilesia.pl

791 660 078

inż. Łukasz Dziedzic

Kierownik Działu Technicznego

dziedzic@thermosilesia.pl

531 067 699

Dział rozwoju

inż. Krzysztof Burzyński

Menedżer ds. Rozwoju

burzynski@thermosilesia.pl

+48 514 915 960

Numery kont bankowych

Wpłaty w PLN

Bank Zachodni WBK S.A.
76 1090 2037 0000 0005 3601 9704

Bank Pekao S.A.
19 1240 4849 1111 0010 3936 8578

ING Bank Śląski
74 1050 1243 1000 0090 7808 3806

Wpłaty w walucie

ING BANK
EUR 92 1050 1230 1000 0024 0726 3629
USD 93 1050 1230 1000 0024 0726 3611
GBP 70 1050 1230 1000 0024 0726 3637

SWIFT: INGBPLPW