Kontakt

THERMOSILESIA sp. z o.o. sp. k.
40-203 Katowice
al. Roździeńskiego 188b
Polska

email info@thermosilesia.pl
telefon +48 32 285 57 11
telefon / fax +48 32 285 10 39
pon. — pt. 8:00 — 16:00
NIP 9542785456
REGON 368942151
EORI PL954278545600000
BDO: 000003232
VIES (VAT EU) PL9542785456
Konta bankowe

Dział handlowy

Marcin Tobiszowski

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

marcin@thermosilesia.pl

530 560 007

Opiekun województw: opolskie, śląskie

inż. Klaudia Niedźwiedź

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

niedzwiedz@thermosilesia.pl

885 224 104

Opiekun województw: śląskie, pomorskie

Anna Gulba

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

gulba@thermosilesia.pl

885 224 103

Opiekun województw: wielkopolskie

Jakub Jelonek

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

jelonek@thermosilesia.pl

795 916 000

Opiekun województw: dolnośląskie

Marek Tobór

Specjalista ds. Sprzedaży

tobor@thermosilesia.pl

791 660 070

Opiekun województw: małopolskie

inż. Bożena Karoń

Specjalista ds. Sprzedaży

karon@thermosilesia.pl

535 880 004

Opiekun województw: mazowieckie

Rafał Tyczka

Specjalista ds. Sprzedaży

tyczka@thermosilesia.pl

531 494 290

Opiekun województw: mazowieckie, lubelskie

mgr Krystian Konieczyński

Specjalista ds. Sprzedaży

krystian@thermosilesia.pl

502 595 195

Opiekun województw: kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

mgr. inż. Sylwia Kowalik

Specjalista ds. Sprzedaży

kowalik@thermosilesia.pl

533 609 003

Opiekun województw: zachodniopomorskie, lubuskie

mgr. inż. Ewelina Gałęcka

Specjalista ds. Sprzedaży

galecka@thermosilesia.pl

733 123 517

Opiekun województw: łódzkie

Łukasz Duczek

Specjalista ds. Sprzedaży

duczek@thermosilesia.pl

570 092 200

Opiekun województw: świętokrzyskie, podkarpackie, podlaskie

inż. Adam Jokel

Kierownik Działu Handlowego

jokel@thermosilesia.pl

512 577 980

Dział systemów klimatyzacyjnych

Dział systemów klimatyzacyjnych

Kontakt z działem systemów klimatyzacyjnych

systemy@thermosilesia.pl

Dział serwisu

Karol Kulig

Starszy Specjalista ds. Technicznych

kulig@thermosilesia.pl

739 005 119

Przemysław Olek

Specjalista ds. Techniczno-Handlowych

olek@thermosilesia.pl

730 500 459

mgr inż. Mirosław Cichy

Zastępca Kierownika Działu Technicznego

cichy@thermosilesia.pl

791 660 078

inż. Łukasz Dziedzic

Kierownik Działu Technicznego

dziedzic@thermosilesia.pl

531 067 699

mgr inż. Marcin Ptak

Kierownik Działu Serwisu

ptak@thermosilesia.pl

733 125 677

Dział rozwoju

inż. Krzysztof Burzyński

Menedżer ds. Rozwoju

burzynski@thermosilesia.pl

+48 514 915 960

Numery kont bankowych

Wpłaty w PLN

Bank Zachodni WBK S.A.
76 1090 2037 0000 0005 3601 9704

Bank Pekao S.A.
19 1240 4849 1111 0010 3936 8578

ING Bank Śląski
74 1050 1243 1000 0090 7808 3806

Wpłaty w walucie

ING BANK
EUR 92 1050 1230 1000 0024 0726 3629
USD 93 1050 1230 1000 0024 0726 3611
GBP 70 1050 1230 1000 0024 0726 3637

SWIFT: INGBPLPW