Kontakt

Zmieniliśmy lokalizację. Zapraszamy do naszej siedziby w Rudzie Śląskiej 🏢.

THERMOSILESIA sp. z o.o. sp. k.
41-700 Ruda Śląska
ul. Szyb Walenty 16
Polska

email info@thermosilesia.pl
telefon +48 32 285 10 39
pon. — pt. 8:00 — 16:00
NIP 9542785456
REGON 368942151
EORI PL954278545600000
BDO 000021608
VIES (VAT EU) PL9542785456
Konta bankowe

Dział handlowy

Marcin Tobiszowski

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

marcin@thermosilesia.pl

530 560 007

Opiekun województw: śląskie

Anna Gulba

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

gulba@thermosilesia.pl

885 224 103

Opiekun województw: wielkopolskie

Jakub Jelonek

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

jelonek@thermosilesia.pl

795 916 000

Opiekun województw: dolnośląskie

Marek Tobór

Specjalista ds. Sprzedaży

tobor@thermosilesia.pl

791 660 070

Opiekun województw: małopolskie

Rafał Tyczka

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

tyczka@thermosilesia.pl

531 494 290

Opiekun województw: mazowieckie, lubelskie

mgr Krystian Konieczyński

Specjalista ds. Sprzedaży

krystian@thermosilesia.pl

502 595 195

Opiekun województw: kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

mgr inż. Sylwia Kowalik

Specjalista ds. Sprzedaży

kowalik@thermosilesia.pl

533 609 003

Opiekun województw: zachodniopomorskie, lubuskie

mgr inż. Ewelina Gałęcka

Specjalista ds. Sprzedaży

galecka@thermosilesia.pl

885 224 104

Opiekun województw:śląskie, małopolskie

Łukasz Duczek

Specjalista ds. Sprzedaży

duczek@thermosilesia.pl

570 092 200

Opiekun województw: świętokrzyskie, podkarpackie

Krzysztof Pietrzyk

Specjalista ds. Sprzedaży

pietrzyk@thermosilesia.pl

730 500 612

Opiekun województw: podlaskie, pomorskie

Sabina Gawrońska

Specjalista ds. Sprzedaży

gawronska@thermosilesia.pl

733 123 517

Opiekun województw: łódzkie

mgr Celina Olszewska

Specjalista ds. Sprzedaży

olszewska@thermosilesia.pl

535 880 004

Opiekun województw: mazowieckie

mgr Rafał Kucytowski

Specjalista ds. Sprzedaży

kucytowski@thermosilesia.pl

730 031 900

Opiekun województw: mazowieckie

Joanna Koryzna

Specjalista ds. Kluczowych Klientów

koryzna@thermosilesia.pl

730 500 147

Opiekun województw: śląskie, małopolskie

Monika Stanek

Specjalista ds. Sprzedaży

stanek@thermosilesia.pl

730 007 809

Opiekun województw: dolnośląskie, opolskie

mgr Mariusz Pałka

Kierownik działu Sprzedaży

palka@thermosilesia.pl

733 123 041

inż. Adam Jokel

Dyrektor działu Handlowego i Administracji

jokel@thermosilesia.pl

512 577 980

Dział systemów klimatyzacyjnych

Dział systemów klimatyzacyjnych

Kontakt z działem systemów klimatyzacyjnych

systemy@thermosilesia.pl

Dział serwisu

Przemysław Olek

Specjalista ds. Techniczno-Handlowych

olek@thermosilesia.pl

730 500 459

mgr inż. Mirosław Cichy

Główny Specjalista ds. Technicznych

cichy@thermosilesia.pl

791 660 078

inż. Łukasz Dziedzic

Dyrektor działu Technicznego

dziedzic@thermosilesia.pl

531 067 699

mgr inż. Marcin Ptak

Kierownik Działu Serwisu

ptak@thermosilesia.pl

733 125 677

Dział rozwoju

inż. Krzysztof Burzyński

Dyrektor działu Rozwoju

burzynski@thermosilesia.pl

+48 514 915 960

Numery kont bankowych

Wpłaty w PLN

Bank Pekao S.A.
19 1240 4849 1111 0010 3936 8578

ING Bank Śląski
74 1050 1243 1000 0090 7808 3806

Wpłaty w walucie

ING BANK
EUR 92 1050 1230 1000 0024 0726 3629
USD 93 1050 1230 1000 0024 0726 3611
GBP 70 1050 1230 1000 0024 0726 3637

SWIFT: INGBPLPW

Zobacz, jak przetwarzamy twoje dane: https://thermosilesia.pl/dane