Firma

THERMOSILESIA działa w branży HVAC od ponad 18 lat.

Dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników osiągnęliśmy czołową pozycję w dystrybucji urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w Polsce.

Naszą przewagą konkurencyjną są profesjonalnie przygotowani do pracy doradcy handlowi oraz własne centrum logistyczne o powierzchni 2500m².

Dystrybucja

W ofercie naszej hurtowni klimatyzacji znajduje się ponad 3000 indeksów produktowych. Gwarantuje to Państwu szybką i kompleksową realizację zamówień oraz fachową pomoc merytoryczną w doborze optymalnych rozwiązań w zakresie klimatyzacji i wentylacji.

Serwis

Proponujemy Państwu pełne wsparcie serwisowe. Nasi wykwalifikowani serwisanci dobrze znają każde z oferowanych przez nas urządzeń i zapewniają kompetentne doradztwo we wszystkich kwestiach technicznych.

Oferta

Od prawie dziesięciu lat jesteśmy producentem wysokiej klasy domowych i przemysłowych wentylatorów Ferono. Urządzenia sygnowane logo naszej marki można spotkać w prestiżowych obiektach komercyjnych. Wentylatory Ferono są polecane przez architektów specjalizujących się w projektowaniu systemów wentylacyjnych.

Profesjonalne wentylatory i kurtyny powietrza dedykowane do budownictwa mieszkaniowego oraz komercyjnego. Urządzenia Ferono zapewniają świeże powietrze w prestiżowych obiektach.

THERMOSILESIA jest wyłącznym na całą Europę przedstawicielem wysokiej klasy klimatyzatorów Rotenso oraz wyłącznym na Polskę przedstawicielem klimatyzatorów marki VIVAX. Jesteśmy oficjalnym partnerem oraz autoryzowanym dystrybutorem klimatyzatorów LG oraz Mitsubishi Electric.

Rotenso to dostawca nowoczesnych, niezawodnych i dbających o środowisko systemów klimatyzacyjnych. ROTENSO to idealne klimatyzatory do zastosowań domowych oraz komercyjnych.

Klimatyzatory VIVAX rozpoznawane są w Europie jako wysokiej jakości, niezawodne produkty. Wykonane są z niezwykłą precyzją, z zachowaniem nowoczesnego i oryginalnego designu.

Klimatyzatory LG to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń klimatyzacyjnych na świecie. Wyróżniają je doskonałe parametry techniczne oraz elegancki design.

Mitsubishi Electric od ponad 90 lat wyznacza wciąż nowe standardy w technice klimatyzacyjnej dzięki czemu stało się jednym z najważniejszych producentów klimatyzacji na świecie.

Znamy potrzeby instalatorów i wiemy jak ważna jest kompleksowa obsługa ekip monterskich, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o niezawodne urządzenia i akcesoria.

Jesteśmy wyłącznym na Polskę przedstawicielem rewolucyjnych pompek skroplin marki Swedo, a także wyłącznym na nasz kraj przedstawicielem marki rur miedzianych Tivento.

Niezawodne pompki skroplin Swedo, znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości grawitacyjnego odprowadzenia skroplin z jednostki wewnętrznej klimatyzatora.

Wysokiej jakości miedź chłodnicza oraz rury miedziane w otulinie. Do izolacji rur Tivento wykorzystuje krzyżowo łączoną piankę polietylenową.

Misja

Misją firmy THERMOSILESIA jest bycie europejskim liderem dystrybucji dla branży HVAC.

Najwyższe standardy obsługi, profesjonalne i nowoczesne produkty.

Wszystko po to, aby zapewnić naszym kontrahentom pełne zadowolenie — ponieważ — WE ARE FOR YOU.

Wizja

Osiągnąć pozycję lidera dystrybucji rozwiązań klimatyzacyjnych na rynku europejskim.

Kierujące nami wartości to Uczciwość, Rzetelność, Partnerstwo i Profesjonalizm

Zapraszamy do kontaktu.