Firma

THERMOSILESIA działa w branży HVAC od ponad 18 lat.

Dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników osiągnęliśmy czołową pozycję w dystrybucji urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w Polsce.

Naszą przewagą konkurencyjną są profesjonalnie przygotowani do pracy doradcy handlowi oraz własne centrum logistyczne o powierzchni 2500m².

Dystrybucja

W ofercie naszej hurtowni klimatyzacji znajduje się ponad 3000 indeksów produktowych. Gwarantuje to Państwu szybką i kompleksową realizację zamówień oraz fachową pomoc merytoryczną w doborze optymalnych rozwiązań w zakresie klimatyzacji i wentylacji.

Serwis

Proponujemy Państwu pełne wsparcie serwisowe. Nasi wykwalifikowani serwisanci dobrze znają każde z oferowanych przez nas urządzeń i zapewniają kompetentne doradztwo we wszystkich kwestiach technicznych.

Oferta

Od prawie dziesięciu lat jesteśmy producentem wysokiej klasy domowych i przemysłowych wentylatorów Ferono. Urządzenia sygnowane logo naszej marki można spotkać w prestiżowych obiektach komercyjnych. Wentylatory Ferono są polecane przez architektów specjalizujących się w projektowaniu systemów wentylacyjnych.

Profesjonalne wentylatory i kurtyny powietrza dedykowane do budownictwa mieszkaniowego oraz komercyjnego. Urządzenia Ferono zapewniają świeże powietrze w prestiżowych obiektach.

THERMOSILESIA jest wyłącznym na całą Europę przedstawicielem wysokiej klasy klimatyzatorów Rotenso, oficjalnym partnerem i autoryzowanym dystrybutorem klimatyzatorów LG oraz Mitsubishi Electric.

Rotenso to dostawca nowoczesnych, niezawodnych i dbających o środowisko systemów klimatyzacyjnych. ROTENSO to idealne klimatyzatory do zastosowań domowych oraz komercyjnych.

Klimatyzatory LG to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń klimatyzacyjnych na świecie. Wyróżniają je doskonałe parametry techniczne oraz elegancki design.

Mitsubishi Electric od ponad 90 lat wyznacza wciąż nowe standardy w technice klimatyzacyjnej dzięki czemu stało się jednym z najważniejszych producentów klimatyzacji na świecie.

Znamy potrzeby instalatorów i wiemy jak ważna jest kompleksowa obsługa ekip monterskich, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o niezawodne urządzenia i akcesoria.

Jesteśmy wyłącznym na Polskę przedstawicielem rewolucyjnych pompek skroplin marki Swedo, a także wyłącznym na nasz kraj przedstawicielem marki rur miedzianych Tivento.

Niezawodne pompki skroplin Swedo, znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości grawitacyjnego odprowadzenia skroplin z jednostki wewnętrznej klimatyzatora.

Wysokiej jakości miedź chłodnicza oraz rury miedziane w otulinie. Do izolacji rur Tivento wykorzystuje krzyżowo łączoną piankę polietylenową.

Misja

Misją firmy THERMOSILESIA jest bycie europejskim liderem dystrybucji dla branży HVAC.

Najwyższe standardy obsługi, profesjonalne i nowoczesne produkty.

Wszystko po to, aby zapewnić naszym kontrahentom pełne zadowolenie — ponieważ — WE ARE FOR YOU.

Wizja

Osiągnąć pozycję lidera dystrybucji rozwiązań klimatyzacyjnych na rynku europejskim.

Kierujące nami wartości to Uczciwość, Rzetelność, Partnerstwo i Profesjonalizm

Zapraszamy do kontaktu.