Promocje

 • Świętujemy dzień kobiet
  01.03.2017 Zakończona

  Świętujemy dzień kobiet

  Od 1 do 8 marca 2017 premiujemy zakup klimatyzatorów Rotenso MUNA. Za zakup kompletu MUNA otrzymają Państwo kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie internetowym iPerfumy.pl.

 • Ecodan - Jakość premium w atrakcyjnej cenie
  20.02.2017 Zakończona

  Ecodan - Jakość premium w atrakcyjnej cenie

  Zapraszamy do skorzystania z promocji pomp ciepła Mitsubishi Electric – ECODAN.

  Promocja trwa w dniach: 20 lutego - 30 kwietnia 2017 r.

  W czasie jej trwania przy zakupie zestawów pomp ciepła Zubadan Inverter i Power Inverter otrzymają Państwo, w zależności od zakupionych zestawów, dodatkowy rabat na zakup urządzenia wewnętrznego: 25% lub 10%. Szczegóły promocji znajdą Państwo w załączonej ulotce.

  Więcej informacji o urządzeniach i zasadach akcji mogą Państwo uzyskać u przedstawicieli Mitsubishi Electric z Państwa regionów.

  Przysługujący rabat zależy od modelu urządzenia. Wszystkie modele objęte promocją wymienione są w Regulaminie promocji zamieszczonym w załączniku.

 • Więcej kupujesz, więcej zyskujesz
  01.02.2017 Zakończona

  Więcej kupujesz, więcej zyskujesz

  Promocją WIĘCEJ KUPUJESZ, WIĘCEJ ZYSKUJESZ objęte są komplety klimatyzatorów SOLE (jednostka wewnętrzna i jednostka zewnętrzna).

  Jeśli zdecydujesz się na zakup jednej lub dwóch jednostek to do Twojego rabatu instalatorskiego zostanie naliczony dodatkowy rabat 3%. Zakup od trzech do czterech jednostek jest premiowany dodatkowym 5% rabatem. Najwięcej zyskujesz kupując co najmniej 5 klimatyzatorów SOLE. Twój dodatkowy rabat sięgnie wtedy aż 8%.

  Klimatyzator Rotenso Sole został wyposażony w Super Jonizator iAIR, który eliminuje z powietrza wszelkie niebezpieczne dla zdrowia mikroorganizmy: wirusy, bakterie, roztocza oraz alergeny. Urządzenie zostało wyposażone w dodatkowy filtr antybakteryjny HEPA iAIR. Dzięki podwójnej funkcji oczyszczania z powietrza eliminowanych jest blisko 99% kurzu i bakterii. Unikalna konstrukcja wentylatora i silnika oferuje komfort cichej pracy. Dodatkowy czujnik temperatury Smart Follow pozwala precyzyjnie sterować strumień odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu. Za pomocą przyjaznej aplikacji na urządzenia mobilne, wykorzystując opcjonalny modem smart WiFi, możemy sterować klimatyzatorem z każdego miejsca w domu.

  Dodatkowy rabat naliczany jest od ceny instalatorskiej. promocją objęte są komplety 2,6kW; 3,5kW; 5,2kW; 6,4kW.

  Zobacz klimatyzatory Rotenso Sole na Strefie Instalatora.

 • Tylko do końca stycznia niższa cena na Rotenso Muna
  16.01.2017 Zakończona

  Tylko do końca stycznia niższa cena na Rotenso Muna

  Ceną specjalną objęte są modele 2,6 kW i 3,5 kW. Promocyjna cena obowiązuje na jednostkę wewnętrzną, jednostkę wewnętrzną oraz pilot bezprzewodowy. Przypominamy, że wysyłka zamówionych jednostek klimatyzacyjnych odbywa się bezpłatnie.

  Klimatyzator ROTENSO jest jednostką klasy premium. Został wyposażony w wiele innowacyjnych rozwiązań. Filtr Plasma iAIR, wytwarzając pole elektromagnetyczne, polaryzuje i odseparowuje występujące w powietrzu zanieczyszczenia. Filtr z jonami srebra odpowiada za zlikwidowanie mikroorganizmów i drobnoustrojów. Unikalna konstrukcja wentylatora i silnika oferuje komfort cichej pracy. Antykorozyjne pozłacane lamele zabezpieczają split ścienny przed rozwojem bakterii i zabezpieczają przed korozją, maksymalnie wydłużając żywotność klimatyzatora. Dzięki wbudowanym siłownikom zdalnie można sterować pracą żaluzji pionowych oraz poziomych. Za pomocą przyjaznej aplikacji na urządzenia mobilne, wykorzystując opcjonalny modem smart WIFI, możemy sterować klimatyzatorem z każdego miejsca w domu.