Promocje

 • Więcej kupujesz, więcej zyskujesz
  01.02.2017 Zakończona

  Więcej kupujesz, więcej zyskujesz

  Promocją WIĘCEJ KUPUJESZ, WIĘCEJ ZYSKUJESZ objęte są komplety klimatyzatorów SOLE (jednostka wewnętrzna i jednostka zewnętrzna).

  Jeśli zdecydujesz się na zakup jednej lub dwóch jednostek to do Twojego rabatu instalatorskiego zostanie naliczony dodatkowy rabat 3%. Zakup od trzech do czterech jednostek jest premiowany dodatkowym 5% rabatem. Najwięcej zyskujesz kupując co najmniej 5 klimatyzatorów SOLE. Twój dodatkowy rabat sięgnie wtedy aż 8%.

  Klimatyzator Rotenso Sole został wyposażony w Super Jonizator iAIR, który eliminuje z powietrza wszelkie niebezpieczne dla zdrowia mikroorganizmy: wirusy, bakterie, roztocza oraz alergeny. Urządzenie zostało wyposażone w dodatkowy filtr antybakteryjny HEPA iAIR. Dzięki podwójnej funkcji oczyszczania z powietrza eliminowanych jest blisko 99% kurzu i bakterii. Unikalna konstrukcja wentylatora i silnika oferuje komfort cichej pracy. Dodatkowy czujnik temperatury Smart Follow pozwala precyzyjnie sterować strumień odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu. Za pomocą przyjaznej aplikacji na urządzenia mobilne, wykorzystując opcjonalny modem smart WiFi, możemy sterować klimatyzatorem z każdego miejsca w domu.

  Dodatkowy rabat naliczany jest od ceny instalatorskiej. promocją objęte są komplety 2,6kW; 3,5kW; 5,2kW; 6,4kW.

  Zobacz klimatyzatory Rotenso Sole na Strefie Instalatora.

 • Tylko do końca stycznia niższa cena na Rotenso Muna
  16.01.2017 Zakończona

  Tylko do końca stycznia niższa cena na Rotenso Muna

  Ceną specjalną objęte są modele 2,6 kW i 3,5 kW. Promocyjna cena obowiązuje na jednostkę wewnętrzną, jednostkę wewnętrzną oraz pilot bezprzewodowy. Przypominamy, że wysyłka zamówionych jednostek klimatyzacyjnych odbywa się bezpłatnie.

  Klimatyzator ROTENSO jest jednostką klasy premium. Został wyposażony w wiele innowacyjnych rozwiązań. Filtr Plasma iAIR, wytwarzając pole elektromagnetyczne, polaryzuje i odseparowuje występujące w powietrzu zanieczyszczenia. Filtr z jonami srebra odpowiada za zlikwidowanie mikroorganizmów i drobnoustrojów. Unikalna konstrukcja wentylatora i silnika oferuje komfort cichej pracy. Antykorozyjne pozłacane lamele zabezpieczają split ścienny przed rozwojem bakterii i zabezpieczają przed korozją, maksymalnie wydłużając żywotność klimatyzatora. Dzięki wbudowanym siłownikom zdalnie można sterować pracą żaluzji pionowych oraz poziomych. Za pomocą przyjaznej aplikacji na urządzenia mobilne, wykorzystując opcjonalny modem smart WIFI, możemy sterować klimatyzatorem z każdego miejsca w domu.