Artykuły

 • 07.12.2016

  Filtry powietrza w klimatyzatorach Rotenso

  Najważniejszymi właściwościami nowoczesnych klimatyzatorów jest zdolność chłodzenia, grzania, a także uzdatniania powietrza. Podejmując decyzję zakupową dotyczącą marki klimatyzatora warto zapoznać się z oferowanymi przez jednostkę rozwiązaniami odpowiadającymi za usunięcie z powietrza kurzu, grzybów, bakterii czy nawet bakterii, wirusów i alergenów.

 • 10.11.2016

  Wywiad z Piotrem Pierzgą, właścicielem firmy THERMOSILESIA

  Piotr Pierzga, właściciel firmy THERMOSILESIA, w wywiadzie udzielonym branżowemu portalowi opowiada o historii firmy oraz planach na najbliższą przyszłość. Piotr Pierzga z branżą HVAC związany jest od ponad 15 lat. Prywatnie swoje zainteresowania skupia wokół motocykli, siatkówki oraz dalekich podróży.

 • 25.10.2016

  Cyrkulacja powietrza klimatyzatorów Rotenso

  Jako że człowiek większość swojego czasu spędza w budynku między czterema ścianami czy to w domu, czy to w biurze itp., niezwykle istotnym elementem jest dostarczanie do tych pomieszczeń odpowiedniej jakości powietrza i stworzenie odpowiedniej temperatury otoczenia. Zadania te realizuje klimatyzator. Co ważne powietrze nawiewane z urządzenia klimatyzacyjnego powinno być odpowiednio podane. Musi zostać zapewniona jego odpowiednia cyrkulacja po to, aby każda, przebywająca w danym pomieszczeniu osoba odczuwała wysoki poziom komfortu.

 • 30.08.2016

  Osuszacz powietrza Rotenso Dorai

  Utrzymanie optymalnego poziomu wilgotności dotyczy każdego domu czy mieszkania. Zarówno zbyt niski, jak i zbyt wysoki poziom wilgotności mają negatywny wpływ na użytkowników pomieszczeń, jaki i zebrane w nich przedmioty. Zbyt duża wilgotność doprowadza do rozwoju pleśni i drobnoustrojów, tym samym powoduje złe samopoczucie i choroby. Zbyt suche powietrze w domach powoduje podrażnienie górnych dróg oddechowych i wysychanie elementów drewnianych w pomieszczeniu.

 • 04.08.2016

  Oczyszczacz powietrza Rotenso Piura – idealne rozwiązanie dla alergików

  Przez lekarzy alergia nazywana jest chorobą cywilizacyjną XXI wieku. Nic dziwnego skoro według różnych danych, aż 60% populacji społeczeństw wysokorozwiniętych cierpi na różnego rodzaju alergie, które są powodowane gównie zanieczyszczeniem powietrza. Na szczęście XXI w. to również stulecie wysokorozwiniętej technologii, która jest w stanie poprawić komfort życia osób dotkniętych alergią. Nowoczesne oczyszcza powietrza są w stanie zapewnić w domu oazę spokoju wolną od alergenów.