Oczyszczacz powietrza Rotenso  PiuraOczyszczacz powietrza Rotenso® Piura to urządzenie wyróżniające się eleganckim wyglądem, przyjaznymi dla użytkownika funkcjami i przede wszystkim zestawem skutecznych filtrów. A wszystko to za rozsądną cenę.

W Rotenso® Piura zachodzi 7-etapowa filtracja powietrza, które przepływa kolejno przez filtr elektrostatyczny, filtr EPA iAir oraz filtr z aktywnym węglem i powłoką srebra iAIR. Dodatkowo powietrze jest sterylizowane wiązką promieniowania UV, która skutecznie rozkłada elementy organiczne oraz substancje toksyczne. Ostatnim etapem filtracji jest uzupełnienie powietrza w jony ujemne. Kompleksowa filtracja, jaka zachodzi w oczyszczaczu powoduje, że otrzymujemy czyste i odświeżone powietrze.

Oczyszczacz Rotenso® Piura usuwa pył zawieszony PM 2,5 na poziomie 99,9%, a formaldehydy na poziomie 96,2%. Skutecznie usuwa z powietrza cząsteczki kurzu, pyłki, sierść zwierząt oraz zapachy. Eliminuje komórki grzybów, pierwotniaków, bakterie i wirusy na poziomie 99,97%.

Urządzenie  jest komfortowe w użytkowaniu. W trybie auto oczyszczacz na bieżąco sprawdza jakość powietrza w pomieszczeniu, jednocześnie informując nas o niej poprzez zmianę kolorów podświetlenia panelu sterowania. Po oczyszczeniu powietrza urządzenie automatycznie przechodzi w tryb oszczędny. 

Oczyszczacz jest wyposażony w przydatne funkcje sterowania:
-  funkcję snu - oczyszczacz pracuje w trycie cichym (około 25 dB), co pozwala na jego komfortowe użytkowanie w nocy,
- programator czasu wyłączenia, która pozwala na ustawienie intensywnego oczyszczania (wyższa głośność pracy) podczas naszej nieobecności w mieszkaniu. 


Właściwości i funkcje oczyszczacza Rotenso® Piura:
- Filtr elektrostatyczny
- Filtr antybakteryjny EPA iAir
- Filtr z węglem aktywnym oraz powłoką srebra iAIR 
- Jonizator powietrza
- Lampa UV
- Pilot bezprzewodowy
- Programator czasowy
- Funkcja snu