Jednostki wewnętrzne klimatyzatorów typu kasetonowego są najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla obiektów komercyjnych tj. sklepy czy kawiarnie oraz biurowych, w których znajdują się pomieszczenia typu open space czy sale konferencyjne. Klimatyzatory, te montuje się zwykle tam, gdzie zastosowano sufity podwieszane.

Jednostki TENJI 360° (o mocy  5,6 kW; 7,1 kW; 8 kW) mają zaledwie 232 mm głębokości dzięki czemu doskonale nadają się do montażu między stropem, a podwieszonym sufitem. Tym samym inwestor zyskuje przestrzeń, gdyż nie ma konieczności poświęcania miejsca na ścianie czy podłodze. Ich zaletą jest to, że wpasowują się w niemal w każde wnętrze.

Kaseta TENJI 360° z nawiewem obwodowym, zlokalizowana w centralnym punkcie lokalu odpowiada za równomierne rozprowadzenie powietrza w pomieszczeniu. Dzięki efektywnej dystrybucji strumienia powietrza, które wyrzucane jest z dużą prędkością wzdłuż sufitu, by po chwili łagodnie opaść w dół po ścianach, przebywające w we wnętrzu osoby nie poczują nieprzyjemnych podmuchów ani przeciągów. Prędkość nawiewanego powietrza, jak i zadana temperatura osiągają optymalny poziom na wysokości głowy użytkowników, gwarantując komfort przebywania w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Jednostka kasetonowa została wyposażona w energooszczędny silnik prądu stałego DC, dzięki któremu zużycie energii spada blisko o 35% w stosunku do wcześniej stosowanych silników typu AC. Dodatkowo elementy silnika zostały wykonane z nowoczesnych elementów, co pozwala uzyskać niski poziom hałasu przy wysokiej efektywności pracy.

Klimatyzator TENJI z nawiewem obwodowym, wyposażona jest w moduł tzw. karty hotelowej. Umożliwia to włączenie klimatyzatora w momencie otwarcia i korzystania z pomieszczenia, w którym został on zamontowany oraz analogicznie jego wyłączenie w momencie opuszczenia pomieszczenia.